GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ

Kişisel Web Sayfaları

ÜMİT YILDIRIMž

[ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ DOKTOR ]

ÖĞR. GÖR. DR. Ümit YILDIRIM

Erbaa Meslek Yüksekokulu / Finans-Bankacılık Ve Sigortacılık Bölümü

kişisel bilgiler

E-Posta adresi

umit.yildirim@gop.edu.tr

Ofis Bilgisi

 

Telefon & Faks

Cep Telefonu

İş Telefonu

Faks

 

Yazışma Adresi

 

Web Sayfası

 

Sosyal Ağlar

 

kurum bilgileri

Birim

Erbaa Meslek Yüksekokulu 

Bölüm

Finans-Bankacılık Ve Sigortacılık Bölümü 

Anabilim Dalı

 

Eğitim Bilgileri

Öğrenim Durumu

DOKTORA, Gaziosmanpaşa Üniversitesi (2012- 2016)

Fen Bilimleri Enstitüsü - Matematik (Dr)

YÜKSEK LİSANS, Gaziosmanpaşa Üniversitesi (2007- 2010)

Fen-Edebiyat Fakültesi - Matematik Bölümü

LİSANS, Atatürk Üniversitesi (1998- 2003)

Erzincan Eğitim Fakültesi -

TEZLER

DOKTORA, "C(\Alpha)-Manifoldların Geometrisi Üzerine", Gaziosmanpaşa Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü, 2016

YÜKSEK LİSANS, "Kenmotsu Manifoldların Slant Altmanifoldlarının Geometrisi Üzerine", Gaziosmanpaşa Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi, 2011

YABANCI DİLLER

İngilizce

TEMEL ALAN BİLGİSİ

Fen Bilimleri ve Matematik Temel Alanı - Matematik

Mesleki Deneyim

AKADEMİK ÜNVANLAR / GÖREVLER

Akademik Görevler

Öğretim Görevlisi (Dr), Gaziosmanpaşa Üniversitesi/ Erbaa Meslek Yüksekokulu/ Finans-Bankacılık Ve Sigortacılık Bölümü(2016- Devam Ediyor)

Öğretim Görevlisi, Gaziosmanpaşa Üniversitesi/ Erbaa Meslek Yüksekokulu/ Finans-Bankacılık Ve Sigortacılık Bölümü(2007- 2016)


İdari Görevler

Yönetim Kurulu Üyeliği, Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Erbaa Meslek Yüksekokulu, (2010- 2012)

verdiği dersler

Ticaret Matematiği, Önlisans, (2015-2016)

Mesleki Matematik, Önlisans, (2015-2016)

Matematik, Önlisans, (2015-2016)

Matematik, Lisans, (2014-2015)

Mesleki Matematik , Önlisans, (2014-2015)

İstatistik, Önlisans, (2014-2015)

Ticaret Matematiği, Önlisans, (2014-2015)

Mesleki Matematik, Önlisans, (2014-2015)

Matematik, Önlisans, (2014-2015)

yönetilen tezler

Editörlük

Yayınlar ve Eserler

MAKALELER

Uluslararası Hakemli Dergilerdeki Makaleler

YILDIRIM ÜMİT,ATÇEKEN MEHMET,DİRİK SÜLEYMAN, (2017). "B-Y. Chen Inequalities For Semi-Slant Submanifolds İn Normal Paracontact Metric Manifolds", Palestina Journal Of Mathematics, (Yayın No: 3542187)

DİRİK SÜLEYMAN,ATÇEKEN MEHMET,YILDIRIM ÜMİT, (2017). "Contact Pseudo Slant Submanifolds Of A Normal Paracontact Metric Manifold", International Journal Of Applied Mathematics And Statistics, 56(3), 33-41. (Yayın No: 3016176)

DİRİK SÜLEYMAN,ATÇEKEN MEHMET,YILDIRIM ÜMİT, (2017). "On Pseudo Slant Submanifolds Of A Sasakian Space Form", Filomat, (Yayın No: 2920607) [SCI-Expanded]

ATÇEKEN MEHMET,YILDIRIM ÜMİT, (2016). "Almost C Manifolds Satisfying Certain Curvature Conditions", Advanced Studies İn Contemporary Mathematics, 26(3), 567-578. (Yayın No: 2584022)

DİRİK SÜLEYMAN,ATÇEKEN MEHMET,YILDIRIM ÜMİT, (2016). "Pseudo Slant Submanifold İn Kenmotsu Space Forms", Journal Of Advances İn Mathematics, 11(10), 5680-5696. (Yayın No: 2584024)

ATÇEKEN MEHMET,YILDIRIM ÜMİT, (2016). "On Almost Alpha Manifolds Satisfying Certain Conditions On Quasi Conformal Curvature Tensor", Proceedings Of The Jangjeon Mathematical Society, 1(19), 115-124. (Yayın No: 1742102)

DİRİK SÜLEYMAN,ATÇEKEN MEHMET,YILDIRIM ÜMİT, (2016). "Contact Pseudo Slant Submanifolds Of A Kenmotsu Manifold", Journal Of Mathematics And Computer Science, (16), 386-394. (Yayın No: 2860029)

YILDIRIM ÜMİT,ATÇEKEN MEHMET, (2015). "On Curvature Tensor Of An Almost C Alpha Manifold", International Journal Of Physical And Mathematical Sciences, 1(5), 53-61. (Yayın No: 1742187)

ATÇEKEN MEHMET,YILDIRIM ÜMİT, (2015). "On An Almost C Alpha Manifold Satisfying Certain Conditions On The Concircular Curvature Tensor", Pure And Applied Mathematics Journal, 4((1-2)), 31-34. (Yayın No: 1741961)

ATÇEKEN MEHMET,DİRİK SÜLEYMAN,YILDIRIM ÜMİT, (2015). "Pseudo Slant Submanifolds Of A Locally Decomposable Riemannian Manifold", Journal Of Advences İn Mathematics, 8(11), 5587-5597. (Yayın No: 1742045)

Mehmet ATÇEKEN, Ümit YILDIRIM, (2013). "Weakly Symmetric And Weakly Ricci Symmetric Conditions On Lcs N Manifolds", African Journal Of Mathematics And Computer Science Research, 6(6), 129-134., Doi: 10.5897/AJMCSR2013.0486 (Yayın No: 91960)


Ulusal Hakemli Dergilerdeki Makaleler


Diğer Dergilerdeki Makaleler

Bildiriler

Uluslararası bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitaplarında(proceedings) basılan bildiriler :


Ulusal bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitaplarında basılan bildiriler :

kitaplar ve kitap bölümleri

Yazılan Ulusal/Uluslararası Kitaplar :

Yazılan Ulusal/Uluslararası Kitaplardaki Bölümler :

sanatsal faaliyetler

projeler ve patentler

Projelerde Yaptığı Görevler:

patentler

 

Üniversite Dışı Deneyim

Üniversite Dışı Deneyim

Kurslar:

çalıştay

 

sertifika

 

araştırma

 

çalışma

 

rapor

 

 

 












E-Posta Adresi:umit.yildirim@gop.edu.tr




Öğrenim Durumu

Doktora
2012-2016
Gaziosmanpaşa Üniversitesi
Fen Bilimleri Enstitüsü/Matematik (Dr)

Tez Adı:C(\Alpha)-Manifoldların Geometrisi Üzerine
Yüksek Lisans
2007-2010
Gaziosmanpaşa Üniversitesi
Fen-Edebiyat Fakültesi/Matematik Bölümü

Tez Adı:Kenmotsu Manifoldların Slant Altmanifoldlarının Geometrisi Üzerine
Lisans
1998-2003
Atatürk Üniversitesi
Erzincan Eğitim Fakültesi



Akademik Görevler

Öğretim Görevlisi (Dr)
2016-
GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ/ ERBAA MESLEK YÜKSEKOKULU/ FİNANS-BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ
Öğretim Görevlisi
2007-2016
GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ/ ERBAA MESLEK YÜKSEKOKULU/ FİNANS-BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ


İdari Görevler

Yönetim Kurulu Üyeliği
2010-2012
GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ/ ERBAA MESLEK YÜKSEKOKULU


Dersler *

Öğrenim DiliDers Saati
Önlisans
(2015-2016)TİCARET MATEMATİĞİTürkçe11
(2015-2016)MESLEKİ MATEMATİKTürkçe4
(2015-2016)MATEMATİKTürkçe7
(2014-2015)MESLEKİ MATEMATİK Türkçe3
(2014-2015)İSTATİSTİKTürkçe8
(2014-2015)TİCARET MATEMATİĞİTürkçe11
(2014-2015)MESLEKİ MATEMATİKTürkçe4
(2014-2015)MATEMATİKTürkçe7
Lisans
(2014-2015)MATEMATİKTürkçe2
* Son iki yılda verdigi lisans ve lisansüstü düzeydeki dersler


Eserler
Uluslararası hakemli dergilerde yayımlanan makaleler:
1.YILDIRIM ÜMİT,ATÇEKEN MEHMET,DİRİK SÜLEYMAN (2017). B-Y. Chen Inequalities for Semi-Slant Submanifolds in Normal Paracontact Metric Manifolds. Palestina Journal of Mathematics, (Yayın No: 3542187)
2.DİRİK SÜLEYMAN,ATÇEKEN MEHMET,YILDIRIM ÜMİT (2017). Contact Pseudo Slant Submanifolds of a Normal Paracontact Metric Manifold. International Journal of Applied Mathematics and Statistics, 56(3), 33-41. (Yayın No: 3016176)
3.DİRİK SÜLEYMAN,ATÇEKEN MEHMET,YILDIRIM ÜMİT (2017). On Pseudo Slant Submanifolds of a Sasakian Space Form. Filomat, (Yayın No: 2920607)
4.ATÇEKEN MEHMET,YILDIRIM ÜMİT (2016). Almost C Manifolds Satisfying Certain Curvature Conditions. Advanced Studies in Contemporary Mathematics, 26(3), 567-578. (Yayın No: 2584022)
5.DİRİK SÜLEYMAN,ATÇEKEN MEHMET,YILDIRIM ÜMİT (2016). Pseudo Slant Submanifold in Kenmotsu Space Forms. Journal of Advances in Mathematics, 11(10), 5680-5696. (Yayın No: 2584024)
6.ATÇEKEN MEHMET,YILDIRIM ÜMİT (2016). On Almost alpha Manifolds Satisfying Certain Conditions on Quasi Conformal Curvature Tensor. Proceedings of the Jangjeon Mathematical Society, 1(19), 115-124. (Yayın No: 1742102)
7.DİRİK SÜLEYMAN,ATÇEKEN MEHMET,YILDIRIM ÜMİT (2016). Contact Pseudo Slant Submanifolds of a Kenmotsu Manifold. Journal of Mathematics and Computer Science, (16), 386-394. (Yayın No: 2860029)
8.YILDIRIM ÜMİT,ATÇEKEN MEHMET (2015). On Curvature Tensor of an Almost C alpha Manifold. International Journal of Physical and Mathematical Sciences, 1(5), 53-61. (Yayın No: 1742187)
9.ATÇEKEN MEHMET,YILDIRIM ÜMİT (2015). On an Almost C alpha Manifold Satisfying Certain Conditions on the Concircular Curvature Tensor. Pure and Applied Mathematics Journal, 4((1-2)), 31-34. (Yayın No: 1741961)
10.ATÇEKEN MEHMET,DİRİK SÜLEYMAN,YILDIRIM ÜMİT (2015). Pseudo Slant Submanifolds of a Locally Decomposable Riemannian Manifold. Journal of Advences in Mathematics, 8(11), 5587-5597. (Yayın No: 1742045)
11.Mehmet ATÇEKEN, Ümit YILDIRIM (2013). Weakly Symmetric and Weakly Ricci Symmetric Conditions on LCS n Manifolds. African Journal of Mathematics and Computer Science Research, 6(6), 129-134., Doi: 10.5897/AJMCSR2013.0486 (Yayın No: 91960)