Hızlı Erişim

Hemşire ve Ebeler İçin Çalışma Fırsatları Paneli

Hemşire ve Ebeler İçin Çalışma Fırsatları Paneli

  •  24 Nisan 2019 Çarşamba
  •  1053 Görüntüleme
  •  Yazdır

          Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından “Hemşire ve Ebeler İçin Çalışma Fırsatları” paneli düzenlendi. Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonunda gerçekleşen panele, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İsa Gökçe, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Hacı Ömer Ateş, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Hacı Ömer Ateş’in yaptığı açılış konuşması sonrasında Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi Arş. Gör. Esra Çaylak Altun, “Hemşirelik Mezunlarının Çalışma ve Kariyer Alanları”, Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi/Hastanesi Başhemşiresi Hülya Saraç, “Üniversite Hastanelerinde Hemşirelik Hizmetinin Yapısı ve Organizasyonu”,  Tokat Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Makbule Yüce, “Kamu Hastaneleri Birliklerinde Sağlık Bakımı Hizmetleri”, Tokat Cevdet Aykan Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Melika Yalçın, “Özel Dal Hastanelerinde Sağlık Bakım Hizmetleri”, Medical Park Tokat Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Meryem Aydın, “Özel Hastanelerde Hemşirelik Hizmetleri Yapısı ve Organizasyonu” ve Tokat Cevdet Aykan Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Servis Hemşiresi Hatice Yiğit ise, “Özel Dal Hemşirelerinin (Psikiyatri Klinik Hemşiresi) Görev ve Sorumlulukları” konularında bilgi verdiler.

                Panel sonrasında panelistlere teşekkür ve hediye takdimi yapıldı.                  
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Taşlıçiftlik Yerleşkesi, 60250 Tokat / TÜRKİYE Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2017© Tüm Hakları Saklıdır.