Hızlı Erişim

Rektörümüzden TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

Rektörümüzden TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret

  •  2 Eylül 2020 Çarşamba
  •  849 Görüntüleme
  •  Yazdır

             Rektörümüz Prof. Dr. Bünyamin Şahin ve Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Coşkun Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca 5 Kasım 2019 tarihinde düzenlenen “Geleceğin Meslekleri Mesleklerin Geleceği Çalıştayı” kapsamında öğrencilere üniversite eğitimine ek olarak katılacakları ve alanlarında deneyim ve uzmanlaşma sağlayabilecekleri sertifika programlarının, akademik ve sosyal etkinliklerin düzenlenmesi önerisi getirildi. Bu bağlamda, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret eden Rektörümüz Prof. Dr. Bünyamin Şahin, YÖK Başkanlığınca düzenlenen “Geleceğin meslekleri, Mesleklerin geleceği Çalıştayı” kapsamında gerçekleştirilecek olan proje ile ilgili ön görüşme yaptı. Görüşmede fikir alışverişinde bulunularak, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi ile Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi arasındaki işbirliği imkânları ele alındı. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ziyaretlerinden dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Bünyamin Şahin ve Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Coşkun’a teşekkür etti.
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Taşlıçiftlik Yerleşkesi, 60250 Tokat / TÜRKİYE Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2017© Tüm Hakları Saklıdır.