Hızlı Erişim

Amadou Mahtar Mbow Üniversitesi Heyetinden Rektörümüze Ziyaret

Amadou Mahtar Mbow Üniversitesi Heyetinden Rektörümüze Ziyaret

  •  17 Aralık 2020 Perşembe
  •  687 Görüntüleme
  •  Yazdır

Amadou Mahtar Mbow Üniversitesi Rektörü Professor Codou Gueye MAR, Mühendislik Bilimleri Fakültesi Dekanı Professor Roger Marcelin FAYE, Ziraat ve Gıda Bilimleri Fakültesi Dekanı Professor Tahir dit Abdoulaye DIOP ve Maden, Jeoloji ve Çevre Fakültesi Dekanı Professor Mababa DIAGNE, Rektörümüz Prof. Dr. Bünyamin ŞAHİN’i ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Amadou Mahtar Mbow Üniversitesi ile Üniversitemiz arasında ikili işbirliği anlaşması (MoU) ve Erasmus anlaşmaları imzalandı. Bu kapsamda, öğrenci ve akademik personel değişim programlarının aktif hale gelmesi konusunda ortak karar alındı. Sonrasında Rektörümüz Prof. Dr. Bünyamin Şahin ve Prof. Dr. Kubilay Özyer, Amadou Mahtar Mbow Üniversitesi Rektörü ve heyetine hediye takdiminde bulundular.

Ziyaret sonrası, Rektörlük, Uluslararası İlişkiler Ofisi, Mühendislik Fakültesi, Teknopark ve Ziraat Fakültesi Uygulama alanlarını gezen heyet üniversitemizin gelişiminden duydukları memnuniyeti ifade ettiler.
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Taşlıçiftlik Yerleşkesi, 60250 Tokat / TÜRKİYE Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2017© Tüm Hakları Saklıdır.