Hızlı Erişim

2021 TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması Başlıyor

  • ANA SAYFA
  • DUYURU, HABER, ETKİNLİK
  • DUYURU DETAY

2021 TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması Başlıyor

  •  26 Mart 2021 Cuma
  •  1093 Görüntüleme
  •  Yazdır

2015 yılından bu yana ‘Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nı düzenleyerek gençlere kendilerini ifade edebilecekleri ve iletişim sektörüne hazırlanabilecekleri bir platform sunuyoruz. Türkiye’nin ilk ve tek kamu yayın kuruluşu olarak sahip olduğumuz kurumsal bilgi ve tecrübeleri geleceğin medyasına yön verecek olan gençlerle paylaşmak en önemli hedeflerimizden biri.

Bu doğrultuda her yıl düzenlediğimiz TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nın 2021 başvuru süreci 15 Şubat itibariyle başladı. Radyo Yayıncılığı, Televizyon Yayıncılığı, Haber Yayıncılığı ve Dijital Yayıncılık ana kategorilerinde gerçekleştirilen yarışmaya ilişkin detaylı bilgi ve katılım şartlarına www.trtgeleceginiletisimcileri.com adresinden ulaşılabilir.

Bu yıl diğer yıllardan farklı olarak yarışmamız tüm fakültelerden üniversite öğrencilerinin katılımına açık olacak. 2021 yılında yarışmaya yeni kategoriler eklendi; Dijital Yayıncılık ana kategorisi altında “Podcast”, Dijital Video İçerik Formatı”, “Dijital Kampanya” alt kategorileri ve Türkçe ve Yunus Emre yılına özel, Türkçeyi doğru ve etkili kullanmayı teşvik eden eserlerin katılabileceği “Güzel Türkçe” kategorisi.

Yarışmanın son başvuru tarihi 30 Haziran 2021.

Yarışma ile ilgili tanıtım videosu için tıklayınız.


Yarışma ile ilgili her türlü soru, görüş ve önerinizi geleceginiletisimcileri@trt.net.tr  adresine iletebilirsiniz.

TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması
Tokat Gaziosmanpaşa University, Taşlıçiftlik Campus, 60250 Tokat / TURKEY Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2017© Tüm Hakları Saklıdır.